Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připravované hry v pomalém vývoji..

4. 11. 2015

1.Hra "Zatím bez názvu"

Info: Jste živnostník, který se orientuje speciálně na těžbu rudy, vaším ukolem je získat přístup k poslední rudě a za pomocí nejvíce vyspělé technologie ji vytěžit, hra bude mít spoustu rud, vylepšení a postupem času pěkné zpracované prostředí a grafiku včetně soundtracku který by se měl opakovat jednou za 30minut, hra je o tom vytěžit co nejvíce a poprodávat natěženou rudu za peníze za které kupujete vylepšení,lepší pracanty a vybavení a nakonec přístup k novým rudám, hra bude mít i časovku která nabídne víc než hra kteroou můžete hrát do nekonečna.

Snímek z Alpha: Finální výrobek se bude mnohem lišit.

idlegame.jpg


2.Hra "Zatím bez názvu"

Info: Je alternativní rok 2000 a nová herní společnost GameCon rozjíždí jednu z celosvětových herních společností všech dob, pořádá ty nejlepší soutěže a dostat se do ní muže jen nejlepší hráči z celého světa, a vy jste jeden z nich, který má sen být nejlepším hráčem, jenže začínáte sotva s pár korunami a musíte jít začít pracovat, aby jste si jedno ze zařízení GameCon mohli dovolit včetně zakoupení hry, po vyhrání každé hry dostanete přístup k další hře, jenže speciální na tom je že konzole mají svuj výkon a čím lepší, tím rychlejší a pro vás zábavnější požitek, jenže je tu problém, musíte se soustředit na placení nájmu a kupování jídla do lednice, aby jste neumřely hlady jakmile umřete hlady, tak hra končí.

Snímek z Alpha: Finální výrobek se bude mnohem lišit.

playergame.jpg


3.Hra "Madness Fighters"

Info: Bojová hra kde si vyberete jednu z postav a bojujete proti postavám z originálního madness combat což znamená že se utkáte s Hankem,Jesusem a Trickym a samozřejmě i se Sanfordem a Deimosem, jako poslední proti kterému se postavíte je sám stvořitel, ano myslím Mr. Krinkels, toho porazit nebude jen tak snadné, bude to pro hráče pravá výzva, je to spíše klon na Mortal Kombat.

Video z Alpha: Finální výrobek se bude mnohem lišit.


4.Hra "Gujit the Game: Platinum edice"

Info: Jste málo u Gujitovaní? nabídla zlatá verze málo? tak nyní vám mohu povědět o něčem na čem pomalu pracuji a mělo by to vyjít až příští rok. Platinová verze nabídne příběh, až 20 modů a 3 konce. Proč 3 konce? Jeden je základní konec pak bude skrytý konec a konec, který můžete získat hned na začátku hry.. xD

Plánuji: Platinovou verzi a Diamond verzi a VIP verzi ta free nebude..

Odkaz na Zlatou verzi: Stahujte..


5.Hra "Zenoxide: Massive Update"

Info: Vydal jsem nyní skoro hratelnou verzi, kdo má slabší pc je pro něj lepší si zahrát editor, já budu vyhledávat řešení jak ty šílené lagy snížit a opravdové minimum, mám pár teorii a doufám že budou funkční.


Nový update nabídne:
- Lepší hratelnost,lepší ovládání
- Více postav
- Více typu zombíku
- Malý zmutovaní bossové, něco jako ve hře Left 4 dead od Valve
- Více zbraní, pasti na zombíky
a mnohem mnohem víc..

 

Tento update výjde až příští rok.

Zatím si zahrejte a otestujte verzi 0.50 beta
Stahujte..

 

Pro více podrobností o dalších postupech budu informovat jinak mě kontaktujte na email:
Djjaner@seznam.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 100052
Měsíc: 4262
Den: 128